Trenuj ludzi na tyle dobrze, by mogli odejść, traktuj ich wystarczająco dobrze, by nie chcieli tego robić”.

Richard Branson

Aplikuj teraz!

Rekrutacja

Jak przystało na prężnie rozwijającą się firmę, ciągle poszukujemy kandydatów, którzy zasilą nasze szeregi. Branża spedycji i transportu w przeciągu 10 lat osiągnęła 100 proc. wzrostu działalności. Zapewnia to pracownikom szeroko pojętej logistyki wiele miejsc pracy, wysokie zarobki, możliwości rozwoju. Poczucie swobody oraz pewność o bezpieczne jutro…

Polska usytuowana w sercu Europy jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie transportu. Każdego roku zwiększa się liczba transportów wykonywanych przez Polskie firmy transportowe. Producenci z całego świata są pewni jakości świadczonych przez nas usług.

Najtrudniejsze w tej branży jest otrzymanie szansy, setki ogłoszeń z wymaganiami dotyczącymi stażu pracy. Nasza firma jest inna. Pragniemy dać możliwość rozwoju w branży spedycyjnej osobom, które mają chęć oraz zapał do pracy.

Przygodę ze spedycją rozpoczniesz od rozmowy z rekruterem, który opowie Ci, jak wygląda praca w naszej firmie. Wykonanie krótkiego testu osobowości pozwoli wybrać odpowiednie dla Ciebie stanowisko. Po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu, czeka Cię rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Niezależnie od wyniku rekrutacji zawsze kontaktujemy się z kandydatami. Po uzyskaniu pozytywnych wyników, rozpoczniesz od kilkudniowego szkolenia wstępnego, na którym certyfikowany coach pokaże Ci czym się zajmujemy i jak działamy. Kolejnym krokiem jest poznanie środowiska w jakim pracujemy. Poprzez rozmowy z klientami poznasz ich oczekiwania wobec transportu i spedycji. Nasza wykwalifikowana kadra handlowców i spedytorów chętnie odpowie na każde nurtujące Cię pytanie.

Zależy nam na Twoim komforcie pracy, dlatego nasze, przestronne biuro znajduje się w samym centrum Białegostoku. Obszerny parking jak również dogodny dojazd środkami transportu publicznego jest naszym wielkim atrybutem i pozwala zaoszczędzić Ci czas. Dzięki narzędziom pracy najwyższej klasy, poczujesz komfort każdego dnia.

Nasi pracownicy są prawdziwymi specjalistami. Pragniemy, aby każdy, zajmował się tym, w czym czuje się najlepiej. Odpowiednio dobrane szkolenia, do zajmowanego stanowiska, pomagają rozwijać Twoje umiejętności. Dzięki podziałowi obowiązków, handlowcy jak i spedytorzy realizują więcej zleceń. Każdy udany transport to Twój dodatkowy zarobek. Twój zysk.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 10 maja 2018r. na potrzeby rekrutacji przez Rockpol Sp. z o.o. Sp. k., ul. Zwycięstwa 10 lok. 101, 15-703 Białystok, NIP PL: 542 32 61 704.